Početna strana  | Gimnazije  | Ekonomske  | Tehničke  | Medicinske  | Osnovne škole  
A  B  C Č Ć  D DŽ Р E  F  G  H  I  J  K  L LJ  M  N NJ  O  P  R  S Š  T  U  V  Z Ž  X 

I. Gimnazija Zagreb

Share Pomozite i dodajte link za našu školu na Facebook!



Pozdrav svima! Pronađite stare prijatelje, postavite pitanje, napišite nešto šaljivo iz srednjoškolskih dana, upišite svoje kontakt informacije:

Unesite poruku:


Pregledaj upise!



Pronadite školu ili prijatelja:

I. Gimnazija Zagreb


Zagreb
Avenija Dubrovnik 36
Podaci nisu dostupni
Okrug: Grad Zagreb Ime: I. GIMNAZIJA ZAGREB Filename: I-GIMNAZIJA-ZAGREB, Telefon ili faks: 21-114-501, Ulicna adresa: AVENIJA DUBROVNIK 36 Postanski Broj: 10000 Dodatni telefoni i email adrese: 660-11-53, 660-16-65, 669-27-47, 669-26-78, Podaci nisu dostupni, 669-26-78, Podaci nisu dostupni, 669-26-48, info@prvagimnazija.hr, Podaci nisu dostupni
Hrvatska


Poruke

4.E
Upisano: 22.02.2011
Poruka: Ljubav ostaje bez obzira na agregatno stanje!!!
Andela (zlatko.jadresko@zd.t-com.hr) | Razred: 8 | Generacija: 09/10 |
Upisano: 11.09.2009
Prijatelji/Kolege: luka čavlov,luka čiklić ,luka jureško ,luka medić ,lucija ribić ,lucija kuštera ,lucija tolja,krešimir šokota,krešimir benčić
Sad živi u: zadar,hrvatska
Poruka: razlika između škole i psihijatrijske bolnice je samo u telefonskom broju
Cro Top 25
Upisano: 07.08.2009
Poruka: I. gimnazija Avenija Dubrovnik 36, Zagreb Broj ucenika: 600 Broj nastavnika: 42 Poznati ucenici - pjesnik Dobriša Cesaric, dirigent Vjekoslav Šutej, kardiokirurg Marko Turina, književnik August Cesarec, slikar Oton Gliha, politicar Ivo Josipovic, pjevacica Marija Husar - Jutarnji list je uvrstio skolu u grupu od dvadeset i pet najboljih hrvatskih srednjih skola za skolsku godinu 2009/2010. Skola je rangirana kao broj pet.
Sanja
Upisano: 07.08.2009
Poruka: Prva gimnazija Zagreb
Avenija Dubrovnik 36
Broj ucenika: 600
Broj nastavnika: 42
Poznati ucenici: pjesnik Dobrisa Cesaric, Dirigent Vjekoslav Sutej, kardiohirurg Marko Turina, knjizevnik August Cesarec, slikar Oton Gliha, politicar ivo Josipovic, pjevacica Marija Husar.
Jutarnji list je rangirao prvu gimnaziju kao petu skolu po kvalitetu u Republici Hrvatskoj
Sanja Malnar
Upisano: 08.07.2009
Poruka:

Povjerenici Hrvatskih Srednjih Skola

Neda Pulig (Srednja Škola Jastrebarsko); Ivan Vlainić (Srednja Strukovna Škola Samobor); Sandra Vandekar (Ekonomska, Trgovačka I Ugostiteljska Škola Samobor); Frane Strmotić (Gimnazija Antuna Gustava Matoša Samobor); Marina Flenjak (Glazbena Škola Ferdo Livadić Samobor); Ivan Prusina (Srednja Škola Ivan Švear); Povjerenik:Vjekoslav Ravlić (Zrakoplovna Tehnička Škola Rudolf Perešin); Biserka Gregorina (Srednja Škola Ban Josip Jelačić Zaprešić); Tihomir Lovrić (Srednja Škola Vrbovec); Nada Čajko (Srednja Škola Bedekovčina); Branko Bago (Srednja Škola Konjšćina); Rudolf Stjepan Hustić (Srednja Škola Pregrada); Stjepan Gmajnički (Srednja Škola Zabok); Gordana Tkalčević (Škola Za Umjetnost, Dizajn, Grafiku I Odjeću); V.D. Dragica Smrečki (Srednja Škola Tina Ujevića Kutina); Gordana Latinović-Klopček (Tehnička Škola Kutina); Povjerenik:Emilija Šmit (Učenički Dom Kutina); Zvonko Vuković (Srednja Škola Novska); Željka Cicak (Gimnazija Sisak); Biljana Božić (Tehnička Škola Sisak); Povjererenik: Božo Ognjenović (Industrijsko-Obrtnička Škola Sisak); Ivančica Žamarija (Obrtnička Škola Sisak); V.D. Nikolina Klanfar (Srednja Škola Topusko); Željko Pušić (Srednja Škola Viktorovac); Gordana Šelendić (Srednja Škola Petrinja); Anita Kovačić (Srednja Škola Duga Resa); Jasminka Bertoti  (Ekonomsko-Turistička Škola, Karlovac); Jelena Despot (Gimnazija Karlovac); Snježana Mrljak (Glazbena Škola Karlovac); Dubravka Lapčić (Mješovita Industrijsko-Obrtnička Škola Karlovac); Nada Stinčić (Šumarsko I Drvodjelska Škola Karlovac); Povjerenik:Davorka Perković (Medicinska Škola Karlovac); Veljko Zatezalo (Tehnička Škola Karlovac); Berislav Jagušić (Trgovačko Ugostiteljska Škola Karlovac); Natalija Sonički (Učenički Dom Karlovac); Vesna Runje (Prirodoslovna Škola Karlovac); Anka Čuić (Srednja Škola Slunj); Ksenija Stipetić (Učenički Dom Ogulin); Josip Badanjak (Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin); Ljerka Bjeljac (Obrtnička Škola Ogulin); Darko Vukalović (Elektrostrojarska Škola Varaždin); Ivan Lončar (Gimnazija Varaždin); Povjerenik:Ivan Mežnarić (Glazbena Škola Varaždin); Jasminka Behin (Gospodarska Škola Varaždin); Zdenka Horvat (Medicinska Škola Varaždin); Zvonimir Lončar (Rudarska I Kemijska Škola Varaždin); Zdenka Mavriček (Srednja Strukovna Škola Varaždin); Željko Antunović (Strojarska Škola Varaždin); Dražen Piskač (Učenički Dom Varaždin); Dragan Brkić (Poljoprivredna I Veterinarska Škola Arboretum Opeka Vinica); Branko Šaško (Srednja Škola Ivanec); Ivančica Sabolić (Gimnazija Dr. Ivana Kranjčina Đurđevac); Zlatko Koruc (Strukovna Škola Đurđevac); Mirjana Zec Kekez (Gimnazija Fran Galović Koprivnica ); Branka Maljak (Srednja Škola Koprivnica, Trg Slobode 6); Povjerenik:Glorija Ćorić-Alagić (Obrtnička Škola Koprivnica); Ivan Peklić (Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovećkoga Križevci); Nada Miščević (Srednja Gospodarska Škola Križevci); Darko Jembrek (Srednja Škola Ivan Seljanec Križevci); Darko Jembrek (Učenički Dom Križevci); Mira Radovanović (Ekonomska I Birotehnička Škola Bjelovar); Anka Starčević Lukšić (Gimnazija Bjelovar); Anka Došen (Medicinska Škola Bjelovar); Bruneta Gavran (Tehnička Škola Bjelovar); Anđelka Šoški (Obrtnička Škola Bjelovar); Dunja Stoiljković (Trgovačka Škola Bjelovar); Dalibor Ivanišević (Ugostiteljska I Prehrambena Škola Bjelovar); Gordana Palaić (Srednja Škola Čazma ); Dario Haramustek (Tehnička Škola Daruvar); Ivica Brletić (Gimnazija Daruvar); Ivan Novak (Srednja Škola Bartola Kašića Grubišno Polje); Snježana Pavelić Zajec (Srednja Škola Augusta Šenoe Garešnica); Bore Štrbac (Pomorska Škola Bakar ); Ljiljana Butković (Srednja Škola Antuna Barac-Crkvenica); Anton Tadić (Srednja Škola Delnice); Radoslav Keča (Srednja Škola Vladimir Nazor, Čabar); Marko Anić (Srednja Škola Hrvatski Kralj Zvonimir Krk); Ivan Lubina (Srednja Škola Ambroza Haračića Mali Lošinj); Ana Marković (Gimnazija Eugena Kumičića Opatija); Marija Antonini (Hotelijersko Turistička Škola Opatija); Sibila Roth-Milošević (Ugostiteljska Škola Opatija); Andrija Pavičić (Obrtnička Škola Opatija); Gorana Finka (Ekonomska Škola Mije Mirkovića Rijeka); Marko Šuša (Srednja Škola Markantuna De Dominisa Rab); Tomislav Klarić (Elektrotehnička Škola Rijeka); Melita Vincetić (Elektroindustrijska I Obrtnička Škola Rijeka); Katica Brnčić (Građevinska Tehnička Škola Rijeka); Vivijana Lovrinić Đaković (Gratiteljska Škola Za Industriju I Obrt); Levko Cvetkovski (Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka); Ines Borčić (Glazbena Škola Ivana Matečića Ronjgova Rijeka); Matejo Kuljiš (Prva Riječka Hrvatska Gimnazija); Melita Hlastec (Kemijsko Tehnološka Škola Rijeka); Lobert Simičić (Medicinska Škola Rijeka); Aris Francetić  (Prometna Škola Rijeka); Boris Mlinarić (Prva Hrvatska Sušačka Gimnazija U Rijeci); Erminia Sluga (Srednja Talijanska Škola Rijeka); Gojko Miletić (Stroj. Škola Za Indus. I Obrt. Zanimanja ); Ivica Šćiran (Str. Brod. Šk. Za Ind. I Obrtn. Zanim., Rijeka ); Branimir Vranković (Tehnička Škola Za Strojarstvo I Brodogradnju); Anto Vranjić (Trgovačka I Tekstilna Škola U Rijeci); Sanja Brozović (Učenički Dom Lovran); Nina Vesna Jakovčić (Škola Za Primjenjenu Umjetnost U Rijeci); Gordana Hajdin (Željeznička Tehnička Škola Moravice); Povjerenik: (Salezijanska Klasična Gimnazija); Mirela Bevandić (Učenički Dom Kvarner); Radmila Miletić (Dom Učenika Sušak Rijeka); Ivanka Crnić (Učeniki Dom Podmurvice); Antonija Pavelić (Gimnazija Gospić ); Kata Asančaić (Strukovna Škola Gospić); Milan Rukavina (Srednja Škola Otočac); Meho Varupa (Srednja Škola Pavla Rittera Vitezovića Senj); Ela Pejčić (Srednja Škola Plitvička Jezera); Dragan Zubak (Srednja Škola S. Ivšić Orahovica); Svjetlana Dupan (Srednja Škola Marka Marulića Slatina); Slobodanka Polašek (Gimnazija Petra Preradovića - Virovitica); Zoran Dunđer (Industrijsko-Obrtnička Škola Virovitica); Tomislav Žužić (Tehnička Škola Virovitica); Vera Nađ Lisjak (Strukovna Škola Virovitica); Staniša Žarković  (Učenički Dom Virovitica); Branka Pavoković (Srednja Škola Pitomača); Željko Barić Pilić (Gimnazija Požega); Oliver Hip (Ekonomska Škola Požega); Sanja Špehar (Obrtnička Škola Požega); Dijana Krpan (Poljoprivredno-Prehrambena Požega); Drago Sesar  (Tehnička Škola Požega); Josip Matuha (Đački Dom Požega); Ankica Sedlaček (Srednja Škola Pakrac ); Daniel Bedeničić (Gimnazija Nova Gradiška); Aleksandar Jović (Elektrotehnička Škola Nova Gradiška); Tomislav Vlaović (Industrijsko-Obrtnička Škola Nova Gradiška); Jozefina Sljepčević (Gimnazija Matije Mesića Slavonski Brod); Nada Lovrić (Ekonomsko Birotehnička Škola Slavonski Brod); Darko Bajan (Industrijsko-Obrtnička Škola Slavonski Brod); Krešimir Grubanović (Obrtnička Škola Slavonski Brod); Ilija Jergović (Srednja Medicinska Škola Slavonski Brod); Ilija Trgovčević (Srednja Škola Matije Antuna Reljkovića ); Petar Perković (Tehnička Škola Slavonski Brod); Dušanka Matoš (Srednja Škola Kneza Branimira Benkovac); Jurica Ćurko (Srednja Škola Obrovac); Nedjeljka Oros (Srednja Škola Bartola Kašića Pag); Povjerenik:Elvis Čavić (Srednja Škola Gračac); Radoslava Gregov (Ekonomsko - Birotehnička I Trgovačka Škola Zadar); Mirjana Milković (Gimnazija Juraj Baraković Zadar); Stipica Radoš (Gimnazija Vladimir Nazor Zadar); Natalija Bobić-Picić (Gimnazija Franje Petrića Zadar); Zvonko Jurin (Strukovna Škola Vice Vlatkovića); Miroslav Ćurko (Hotelijersko-Turistička I Ugostiteljska Škola Zadar); Ljiljana Friganović (Prirodoslovno-Grafička Škola Zadar); Marija Vučenović (Medicinska Škola Ante Kuzmanića Zadar); Petar Inić (Obrtnička Škola Gojka Matuline Zadar); Jere Bilan (Pomorska Škola Zadar); Lenka Piknjač (Tehnička Škola Zadar); Zorica Bruketa (Glazbena Škola Blagoje Bersa Zadar); Alenko Kovač (Srednja Škola Stanka Ožanića Zadar); Ivan Đula (Srednjoškolski Đački Dom Zadar); Vlasta Kajtar (Gimnazija Beli Manastir); Povjereni: Goran Čizmadija (Prva Srednja Škola Beli Manastir); Jasminka Damjanov (Druga Srednja Škola Beli Manastir); Antonio Čmelak (Srednja Škola Donji Miholjac ); Marija Živković (Gimnazija A. Gustava Matoša , Đakovo); Šimo Brdar (Obrtnička Škola Antuna Horvata Đakovo); Snježana Marić (Srednja Strukovna Škola Braće Radić , Đakovo); Drago Zlomislić (Elektrotehnička I Prometna Škola, Osijek); Ljerka Dragović-Kovač (Ekonomska I Upravna Škola Osijek); Ivica Belić (Graditeljsko Geodetska Škola, Osijek); Nikoola Livančić (Glazbena Škola Franje Kuhača Osijek); Sanja Medenica (Srednja Škola Josipa Kozarca Đurđenovac); Matko Ujvary Cseh (I Gimnazija Osijek); Sonja Stojanović (Ii Gimnazija Osijek); Denis Detling (Iii Gimnazija Osijek); Đurđica Radić (Medicinska Škola Osijek); Stjepan Knežević (Obrtnička Škola Osijek); Anđelko Jerković (Poljoprivredna I Veterinarska Škola, Osijek); Pal Đeke  (Strojarsko Tehnička Škola Osijek); Radenko Radić (Škola Za Ospo. I Obraz. Vinko Bek Osijek); Sanja Stančić Mršo (Tehnološka Škola Ruđer Bošković Osijek); Ivica Nikić (Škola Za Tekstil, Dizajn I Primjenjene Umjetnosti); Mirjana Serdar (Trgovačka Škola Osijek); Zvjezdana Jurić (Ugostiteljsko Turistička Škola); Damir Doležal (Srednjoškolski Đački Dom Osijek); Gordana Mitrović (Učenički Dom Hrvatskog Radiše Osijek); Povjerenik:Blaženka Kapetanović (Srednja Škola Isidora Kršnjavog Našice); Ivan Katić (Srednja Škola Valpovo ); Povjerenik:Josip Kovač (Srednja Škola Dalj); Ljiljana Bjegović (Srednja Škola Ivana Meštrovića Drniš); Lidija Čavrak (Ekonomska Škola Šibenik); Desanka Budimir (Gimnazija Antun Vrančić Šibenik); Aleksandar Crevar (Glazbena Škola Ivana Lukačića Šibenik); Dario Nikolić (Industrijsko - Obrtnička Škola Šibenik); Anita Donđivić (Medicinska I Kemijska Škola, Šibenik); Nikica Mihaljević (Srednja Strukovna Škola Šibenik); Dubravka Burazer (Tehnička Škola Šibenik); Ivica Marasović (Turističko-Ugostiteljska Škola Šibenik); Nenad Grubišić (Prometno-Tehnička Škola Šibenik); Tatajana Kovač Lovrić (Srednja Škola Lovre Montija Knin); Tomislav Čolak (Srednja Strukovna Škola Kralja Zvonimira U Kninu); Marijan Križanić (Srednja Škola Ilok); Pejo Nedić  (Drvodjelska Tehnička Škola); Dubravka Bašić (Ekonomska I Trgovačka Škola Ivana Domca); Dajana Zucić (Gimnazija Matije A. Reljkovića Vinkovci); Mijo Jukić (Industijsko-Obrtnička Šk. S. S. Kranjčević ); Ružica Zucić (Poljoprivredno-Šumarska Škola  ); Branka Landikušić (Tehnička Škola Ruđera Boškovića); Senka Knežević-Čeple (Zdravstvena I Veterinarska Škola Dr. Andrije Štampara); Rudolf Tomić (Treća Srednja Škola Vukovar); Jovan Kačar (Tehnička Škola Nikole Tesle Vukovar); Sanja Pavlović Šijanović (Gimnazija Vukovar); Tomislav Lešić (Ekonomska Škola Vukovar); Željko Hamm (Dom Učenika Vukovar); Ljupko Bilić  (Gimnazija Županja); Radoslav Dazgić (Tehnička Škola Županja); Krunoslav Čaić (Obrtničko-Industrijska Škola Županja); Silvija Sinovčić (Srednja Škola Bol); Povjerenik:Petar Dujmić (Srednja Škola Hvar); Antonela Rebić (Gimnazija Dr. Mate Ujevića Imotski); Mara Pezo (Ekonomska Škola Imotski); Milan Turić (Tehnička Škola Imotski); Ivan Vuknić (Obrtničko-Industrijska Škola Imotski); Povjerenik:Sandra Ivančić (Srednja Škola Fra Andrije Kačića Miošića Makarska); Željko Matić (Srednja Strukovna Škola Makarska); Mihajlo Lerinc (Srednja Škola Braće Radič Kaštel Štafelić); Silvija Mrkonjić (Srednja Škola Jure Kaštelana Omiš); Dario Orlandini (Klesarska Škola Pučišća); Mirjana Gulić (Gimnazija Dinka Šimunović Sinj); Milica Bandalo (Tehnička Škola Ruđera Boškovića Sinj); Mirjana Bogdan (Srednja Strukovna Škola Bana Josipa Jelačića U Sinju); Mira Budimir (Franjevačka Klasična Gimnazija Sinj S Pravom Javnosti); Ivica Veršić (Ekonomsko - Birotehnička Škola Split); Milena Šaškor (Elektrotehnička Škola Split); Zoran Čulić (Graditeljsko Obrtnička I Grafička Škola, Split); Filip Relja (Graditeljsko Tehnička Škola Split); Đurđica Devčić (I Gimnazija Split ); Meira Rusković (Ii Gimnazija Split); Slavenka Raos (Iii Gimnazija Split); Ljubo Prijić (Industrijska Škola Split); Natalija Palčić (Iv Gimnazija Marka Marulića); Dubravka Čulić (Prirodoslavna Tehnička Škola Split); Jozo Odak (Obrtna Tehnička Škola Split); Ana Grgurinović (Obrtnička Škola Split); Maglica Plejić (Pomorska Škola Split); Antun Marinković (Srednja Tehnička Prometna Škola Split ); Žina Punda (Šlola Likovnih Umjetnosti Split); Vicko Marušić (Tehnička Škola Split); Vanja Matošić (Trgovačka Škola Split); Izvorka Katić (Turističko Ugostiteljska Škola Split); Diana Matković (V Gimnazijavladimir Nazor Split); Lovre Kekez (Ženski Đački Dom Split); Ivan Cvitković (Učenički Dom Split); Neven Mikšić (Zdravstvena Škola Split); Nevenka Civadelić (Srednja Škola Brač Supetar); Mirjana Petrić (Srednja Škola B. J. Trogiranin); Josip Bilić (Srednja Škola Tin Ujević Vrgorac); Mirjana Ćutuk (Glazbena Škola Josipa Hatzea Split); Tatjana Stanivuk (Privatna Jezičkna Gimnazija S Pravom Javnosti Pitagora Split); Željko Červar (Srednja Škola Anun Matijašević Karamaneo Vis); Povjerenik:Ivica Radielović (Gospodarska Škola Buje); Mikaela Biloslav (Srednja Škola Vladimir Gortan Buje); Dana Vesnaver - Šolčić (Srednja Škola-Scuola Media Superiore L. Da Vinci Buje); Nebojša Knežević (Srednja Škola Buzet); Vesna Petrović (Srednja Škola Mate Blažine, Labin); Srđan Prica (Gimnazija I Strukovna Škola Juraj Dobrile Pazin); V.D. Emina Katić (Pučko Otvoreno Učilište Poreč); Nada Baksa (Srednja Škola Mate Balote Poreč); Nađa Herceg Tudor (Turističko-Ugostiteljska Škola Antuna Štifančića Poreč); Tanja Carić (Gimnazija Pula); Mirjana Cvar (Škola Primjenjenih Umjetnosti I Dizajna); Vesna Fabris (Ekonomska Škola Pula); Adelma Zule (Medicinska Škola Pula ); Ivica Rogulj (Industrijsko-Obrtnička Škola Pula); Linea Brkljača (Strukovna Škola Pula); Jovanka Topalović Vidas (Škola Za Turizam , Ugostiteljstvo I Trgovinu Pula); Sandra Vido (Talijanska Srednja Škola Pula); Povjerenik:Biserka Kuhta (Glazbena Škola Ivana Matečića Ronjgova Pula); Gordan Vitas (Tehnička Škola Pula ); Tanja Devernay (Učenički Dom Pula); Goran Martinović (Strukovna Škola Eugena Kumičića Rovinj); Ingrid Sau (Srednja Škola Zvanje Črnje Rovinj); Antonela Matinčić - Sošić (Talijanska Srednja Škola Rovinj); Vanja Prižmić (Srednja Škola Blato ); Igor Miošić (Gimnazija Dubrovnik); Jelena Konjevod (Ekonomska I Trgovačka Škola, Dubrovnik); Bojan Lalović (Medicinska Škola Dubrovnik); Borislav Bosanac (Obrtnička Škola Dubrovnik); Mirsada Bavčić (Pomorsko Tehnička Škola Dubrovnik); Nikša Grabovac (Turističko I Ugostiteljska Škola Dubrovnik); Marinko Mušić (Srednja Škola Korčula ); Tunjo Knežević (Srednja Škola Vela Luka); Sanja Šutić (Srednja Poljoprivredna I Tehnička Škola Opuzen); Dragan Dodig (Gimnazija Metković); Dana Svaguša (Srednja Škola Metković); Dražena Oršulić Šuman (Srednja Škola Fra Andrije Kačića Miošića U Pločama); Marija Staničić (Umjetnička Škola Luke Sorkočevića); Boško Bukvić (Đački Dom Dubrovnik); Đeni Halilović Ramčić (Ženski Đački Dom Dubrovnik); Igor Rodiger (Gimnazija Čakovec); Elvis Novak  (Gospodarska Škola Čakovec); Josip Bajsić (Srednja Škola Prelog); Povjerenik : Franjo Marić (Centar Za Odgoj I Obrazovanje Dubrava); Marijana Kirša (Elektrostrojarska Obrtnička Škola); Nenad Lovrec (Geodetska Tehnička Škola); Stjepan Sabolek (Gimnazija Lucijan Vranjanin ); Josip Tičić (Gornjogradska Gimnazija); Nevenka Brajdić (Graditeljsko Tehnička Škola Zagreb); Nevenka Brajdić (Grafička Škola Zagreb); Dražen Mioč (Glazbena Škola Vatroslava Lisinskog); Dragan Preiss (Glazbena Škola Blagoje Bersa); Marijan Jakić (Glazbena Škola Pavla Markovca);   (I Gimnazija); Damir Kovač  (Industrijska Strojarska Škola Zagreb); Vesna Dir Malinarić (Iv Gimnazija); Petar Jaković (Klasična Gimnazija); Vesna Hribar Skukan (Obrtnička I Industrijska Graditeljska); V.D. Marija Dagelić (Poljoprivredna Škola Zagreb); Rajka Smokvina Korbar (Poštanska I Telekomunikacijska Škola); Slavica Švedić (Prehrambeno-Tehnološka Škola); Povjerenik:Krešimir Blaznik (Prva Ekonomska Škola); Vesna Kralj (Škola Za Medicinske Sestre Vrapče); Elizabeta Vukojević (Škola Za Medicinske Sestre Vinogradska); Renata Kanceljak (Škola Za Primalje); Margita Bezdan (Škola Primjenjene Umjetnosti I Dizajna); Ksenija Faber (Škola Suvremenog Plesa Ane Maletić); Đurđevko Opačić (Škola Za Medicinske Sestre Mlinarska); Jela Marić (Zdravstveno Učilište); Ivanka Osvaldić (Treća Ekonomska Škola); Nataša Grundman Slavić (Trgovačka Škola Zagreb); Gvozden Županić (Ugostiteljsko Turističko Učilište); Ruža Križan Sirovica (Upravna I Birotehnička Škola); Vesna Mišljenović (V Gimnazija); Jadranka Miletić (Vii Gimnazija); Višnja Stockinger (Xi Gimnazija); Ana Marija Čapeta (Xiii Gimnazija); Vlasta Perić (Xv Gimnazija); Nataša Kauzlarić Devčić (Xvi Gimnazija); Jozo Radoš (Željeznička Tehnička Škola); Darko Biloš (Đački Dom Ivana Mažuranića); Damir Macan (Dom Učenika Srednjih Škola Antun Gustav Matoš); Kata Lovrić (Učenički Dom Ante Brune Bušića); Robert Mifka (Učenički Dom Selska Zagreb); Petar Stipić (Učenički Dom Dora Pejačević Zagreb); Marica Šket (Učenički Dom Graditeljskih Struka); Goran Knežević (Učenički Dom Maksimir); Josip Leljak (Učenički Dom Tin Ujević Zagreb); Povjerenik:Marija Šipoš (Učenički Dom Marije Jambrišak Zagreb); Povjerenik:Ivan Vukić (Glazbeno Učilište Elly Bašić ); Vesna Korbar (I Tehnička Škola Tesla); Povjerenik:Ante Barbarić (Strojarsko Tehnička Škola Fausta Vrančića Zagreb); Povjerenik: (Škola Za Tekstil, Kožu I Dizajn Zagreb); Branka Buliga (Srednja Škola Sesvete); Denis Vasilj (Glazbena Škola Zlatka Balokovića Zagreb); Martina Mijatović (Srednja Škola - Centar Za Odgoj I Obrazovanje Zagreb); V.D. Tatjana Roginić (Privatna Gimnazija I Ekonomska Škola B. Kotruljević); Ljerka Pašalić (Osnovna Glazbena Škola Z.Grgoševića Sesvete); Irina Ostojčić (Škola Za Klasični Balet Zagreb)
Koščak Petra (petrakoscak@yahoo.com) | Razred: VIII | Generacija: 1995 |
Upisano: 20.06.2009
Prijatelji/Kolege: Šćukanec Porin, Kotarac Robert, Matejčić Sabina, Siročić Sandra
Sad živi u: Šibenik
Poruka: BODOVNI PRAG - Pitanje - Molim vas recite mi koji je bodovni prag ove škole.
Vera Đurenec (Hribar) (vera.djurenec@zg.t-com.hr) | Razred: IV-D | Generacija: 68/69 |
Upisano: 25.09.2008
Sad živi u: Zagreb/Hrvatska
Poruka: Drage moje kolegice i kolege -MATURANTI 1968/1969 =================================================== I gimnazija,Zagreb(tada na Rooseveltovom trgu) IV-D razrednica-gđa prof. Nevenka OLAJOŠ ==================================== U svibnju 2009. godine planiramo proslaviti 40 godina od mature. Ima nas posvuda u svijetu (a možda i šire?!) ali nismo još uspjeli kontaktirati sve osobe jer ne znamo točne podatke(prezimena,adrese,tel/fax/mob/e-mail) LIJEPO MOLIMO: - kolegice: BAN Ljiljanu, GOTAL Jasenku, HLADEK Mirjanu, NARANČIĆ Jovanku, NIKOLIĆ Helenu, ORLIĆ Dragicu, VELJA Branku, VRHOVSKI Branku, - kolegu PAVLOVIĆ Branka da se jave radi daljnjih informacija kontakt-osobama: -VERA -e-mail: vera.djurenec@zg.t-com.hr -ANTE -e-mail: biljan@abc.mikrotrans.hr